E-mail: vinco@goodsoundproof.com
Telefon: +86-13798390364

Akustická klínová pěna

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických výrobců pěnové pěny a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené akustické klínové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, dvacet pět ...

Odeslat dotaz

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických výrobců pěnové pěny a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené akustické klínové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Poměr materiálu: desetkrát, patnáctkrát, dvakrát pětkrát, třicetkrát, třicet pětkrát,

Šířka: 1M až 1,5M

Délka: lze přizpůsobit

Tloušťka: 0,2 mm - 300 mm (kompozitní fólie)

Hustota: 13-15 D specifikace 2m * 1m * 35 / 50mm lze také přizpůsobit podle různých požadavků

Materiály: PU

Barva: bílá nebo černá (jiné lze přizpůsobit, když dosáhne určitého pořadí.)

(1) vysoká míra pohlcení zvuku

(2) dobrá tepelná izolace

(4) blízká struktura, stabilní forma.

(5) lehká, bezpečná a pohodlná konstrukce

(6) neškodné pro člověka, bez znečištění pro životní prostředí, bez zápachu

(7) voděodolné, silně vodní zadní řada vody, zvuku absorbující výkon neklesá, forma zůstává stejná.

(8) mohou být opětovně použity, snadno zničeny, bez sekundárního znečištění životního prostředí.

(9) teplota tání 250 ° (c)

Aplikované v domácnosti, automobilový průmysl, reproduktory, nahrávací studio, audiotechnika, noční klub KTV atd. Mají funkci v oblasti pohlcování zvuku, zvukové izolace a dekorace.

Továrna se specializuje na výrobu a prodej PU houba, PU produkty, hustota, houby nízké hustoty, houbové pěny, gumové výrobky a další produkty.

Klasifikace houbičky:

Chemická, průmyslová houba (pěna se používá v průmyslové výrobě, jako je bavlna, finalizuje bavlněnou bavlnu, gumu, bavlnu, paměť apod.)

PU houbička zahrnuje zejména polyesterový a polyetrový typ, který může být krájen nebo rolovat, může také zpracovávat kompozitní, tepelné zpracování a zpracování otryskávacího otvoru podle požadavků zákazníka. Vzhledem k tomu, že PU houba má tepelnou konzervaci, tepelnou izolaci, absorbující zvuk, tlumení nárazu, zpomalující hoření, antistatický a dobře prodyšný výkon, což zahrnuje celou řadu průmyslových odvětví, včetně automobilového, bateriového průmyslu, kosmetického průmyslu, výroba nábytku, atd.

Hot Tags: akustický klín pěna Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, pyramidová akustická pěna
Související produkty
Zanechat vzkaz
Vaše soukromí je pro nás důležité - nikdy prodávat nebo sdílet vaše údaje.