E-mail: vinco@goodsoundproof.com
Telefon: +86-13798390364

Průhledný plastový list

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších průhledných výrobců plastových listů a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové průhledné plastu vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Zvuková izolace musí být připojena na desku, sádra ...

Odeslat dotaz

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších průhledných výrobců plastových listů a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové průhledné plastu vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Zvuková izolace musí být připojena na desku, sádrokarton, bloková deska, překližka, dýha, může účinně zlepšit izolační schopnost jedné desky.

Podrobné informace o produktu:

Jméno výrobku

Zvuková izolace byla cítit

Velikost

1200 * 10000 * 0,2 až 5,0 mm

Hustota

33 kg / roli

Barva

Černá

Tvar

Válec

Koeficient absorpce zvuku

29 db

Environmentální

Třída E1

Protipožární

Třída B1

Materiál

Guma, polymerní materiály, kovový prášek

Balení

Standardní poly tašky, jedna role v poly

Protipožární a zvukově izolační plst je ideálním zvukovým izolačním materiálem. Je vyroben z vysokomolekulárního materiálu, kovového prášku a všech druhů přísad. Izolační plst lehký, tenký, měkký, vysoký pevnost v tahu, bílý kašmírový povrch s dobrou zvukovou izolací.

Aplikace:

zvukově izolační plst Výrobky jsou široce používány v koncertní síni, nahrávacím studiu, studiu, monitorovně, zasedací místnosti, tělocvičně, výstavní síni, taneční síně, místnostech, hluku zařízení, hlukové bariéry apod.

Funkce:

Materiální ochrana životního prostředí, velké tlumení, zvuková izolace a působení tlumení vibrací jsou druh tlumícího materiálu.

Tento výrobek je vhodný pro všechny druhy vlhkého prostředí z nepromokavého, odolného proti vlhkosti, proti plísním, vhodný pro všechny druhy vlhkého prostředí

Hot Tags: čirý plastový list Čína, výrobce, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, PVC fólie, plastové fólie pro vysoké zatížení
Související produkty
Zanechat vzkaz
Vaše soukromí je pro nás důležité - nikdy prodávat nebo sdílet vaše údaje.